نورپردازی

محیط داخلی –تجاریتجاری: انواع نورهای رنگی متفاوت این شرکت بخوبی جوابگوی  سلیقه های مختلف  در کاربردهای  متفاوت است.یکی از این کاربردها  پوشش نوری خاص در مراکز تجاری بخصوص   ویترینهای مراکز خرید همچون  طلافروشیها است. دراین ویترینها با  بهره گیری از لنزهای  متفاوت و ایجاد نورهای موضعی جلوه قابل توجهی  به  جواهرات داده میشود.

محیط داخلی –صنعتی :نورهای  تولیدی این شرکت این امکان را به صاحبان کارخانجات و  کارگاههای تولیدی میدهد تا با استفاده از نورهای  LED  با توانهای متفاوت روشنایی  عمومی و یا موضعی را بر روی دستگاههای خود داشته باشند. استفاده از این نورهای با بازدهی بالا این امکان را به صاحبان صنایع میدهد تا علاوه بر عمر طولانی تر در وسایل روشنایی خود از  میزان مصرف و هزینه پا یین تری در تولیدنیز برخوردار شوند.

محیط داخلی-ورزشی:یکی از انواع تولیدات نوری  این شرکت ساخت  نورهای ضد آب  است که با ایزولاسیون بالای  رطوبتی ساخته میشوداین نورها که با توانهای  متفاوت و در ابعاد گوناگون  ساخته  میشوند مناسب استفاده  در مجموعه استخرها جکوزی  ویا حتی در سونا هست.عایقهای رطوبتی این نورها به گونه ای است که از نفوذ هر گونه  رطوبت و یا ایجاد تعریق در داخل  نور جلوگیری کند.انواع دیگر این نورها در دیگرسالنهای ورزشی نیز بخوبی  قابل استفاده هستند.

محیط داخلی- مسکونی: نورهای مورد استفاده در اماکن مسکونی اعم از  هالوژنی  LED  نواری LED   نورهای موضعی LED  ین امکان رادر اختیار  معماران وطراحان فضاهای داخلی قرار میدهد تا بتوانند با بهره گیری از نورهای  مختلف و یا حتی رنگی جدیدترین  و مدرن ترین طراحی های روز را در خانه های ایرانی بکارگیرند.

محیط داخلی – استودیویی : نورهای استودیویی با کلوین های متفاوت این امکان  را به نورپردازان  میدهد تا  علاوه بر نورپردازی مطابق  با دوربینهای خود  از  داشتن پرژکتورهای با دوام  بیشتر و حرارت کمتر در استودیو استفاده  بهتری  ببرند. نورهای  استودیویی  با  توان های متفاوت  امکان نورپردازی در فاصله های مختلف را  میسر میکند. این نورها  با  ماهیت  گرم و سرد  امکان ایجاد  فضایی  مطابق با طراحی نورپردازان را  فراهم می سازد. بعلاوه  حرارت کم ایجاد شده   توسط نورهای   LED   مسائل جانبی  سیستم خنک کننده  و متعاقب  آن  نویز ناشی از این سیستم ها  را نیز بدنبال  نخواهد داشت.

محیط داخلی- بقاع متبرکه: فراهم نمودن فضای نوری  روحا نی  در بقاع  متبرکه همواره دغدغه متولیان این اماکن  است.این  شرکت  سعی  دارد با بهره گیری از تجارب  نورپردازان  صدا و سیما و با استفاده  از نورهای رنگی LED  ساخت این شرکت فضای نوری روحانی  و مذهبی دراین اماکن  ایجاد کند.

نورهای LED ساخت این شرکت با بهره گیری از طیف  وسیع نوری ایجاد شده در  LED امکان وسیعی را در اختیار نورپردازان  قرار میدهد تا بتوانند نورهای عمومی و  موضعی را در در نقاطی همچون محراب  کتیبه ها  شبستان و… طراحی کنند.

Save