pfمحیط بیرونی- صنعتی :کارگاهها و کارخانجات تولیدی با وسعت بالا همواره از جهت حفاظتی  نیاز به نور مناسب در شب هستند .  اگرچه دوربینهای  حفاظتی برای  این  منظور بکار  گرفته  میشوند  ولی   این دوربنها  با نور مناسب  شب  کارایی  بسیار بیشتر و دقت  در جزییات حفاظتی  بهتری خواهند  داشت.نورهای محیطی  شب علاوه  بر پوشش نوری  بهتر در حفاظت  مکان  راه  کار مناسب  تبلیغات  محیطی  نیز هستند.این  نورپردازی شب استفاده از نورهای رنگی موضعی  برروی  لوگوی  کارخانه  جلوه و معرفی محل را  در شب دو چندان میکند.

محیط بیرونی –جاده ها و تونلها :جاده ها و تونلها از مراکزی بوده که همواره  مد نظر این شرکت  قرار  دارد و در این رابطه  تولیدات خاص این مکانها را پیشنهاد داده. این نورها  که معمولا  از بلندی ۲/۴  پرتاب نور دارند بخوبی قابل استفاده در ارتفاع  بلند  تونلها هستند.

محیط بیرونی- پارکها وفضاهای شهری:  نورهای   پیشنهادی  این  شرکت علاوه بر تامین نور پارکها و فضای سبز  قابلیت این را دارد  تا متناسب با بدنه های ایستاده و یا تیرکهای عمودی  زیبایی بصری مناسبی نیز ایجاد کند. نورهای رنگی تولیدی این شرکت  قابلیت  ایجاد  آمبیانس های  نوری متفاوت را  در فضاهای مختلف اعم ازپلها بناها گذرگاههای شهری  تابلوهای تبلیغاتی و… دارد.

محیط بیرونی – ورزشی : با افزایش روز افزون  پارکهای محله ای  و  زمینهای بازی موجود در محلات این شرکت بر آن  شد تا  نورهای محیطی خاص زمینهای ورزشی را نیز تولید کند. این  نورها با ماهیت گرم  و سرد علاوه  بر فراهم آوردن امکان بازی در شب جلوه خاصی نیز به  محیطهای ورزشی میدهد.

محیط بیرونی – مسکونی:در نورپردازی ساختمانهای مسکونی بیشتر داخل ساختمان مد نظر قرار میگیرد و به نمای بیرونی کمتر توجه میشود چند سالی است  سازندگان  برجها و ساختمانهای  مسکونی  این مهم  را مد نظر قرار داده اند  تا جلوه و زیبایی   دو چندان  به ساخته  های خود بددهند. به همین منظور  ساخت  نورهای کوچک و مخفی  در دستور کار این شرکت  قرار گرفت. ایجاد جلوه های نوری  بسیار زیبا در  پنجره ها وبالکنها و مصرف بسیار پایین از خصوصیات این نورها  است.طوری که  یک ساختمان  ۱۰ طبقه مصرفی پایینتر  از یک لامپ ۱۰۰ واتی را خواهد داشت.در این رابطه پلاکهای LED   در ساختمانها یکی از پرمصرف ترین نمونه های کاربرد   LED   در مجتمع های است.این تابلوها که با رنگها و اندازه های متفاوت  ساخته میشوند  پلاک ساختمان را بصورت اعداد انگلیسی یا فارسی نشان میدهد و در هنگام شب جلوه ویژه ای دارد.