طراحی نظارت وساخت استودیوهای رادیو تلویزیونی

epo

 

طراحی واجرای تمهیدات آکوستیکی

این شرکت  با  استفاده  از تجارب متخصصان  خود  در ساخت استودیوهای  رادیو تلویزیونی علاوه  بر طراحی آکوستیکی استودیو  سعی  در زیبا سازی  متناسب با  خواست مشتری نیز دارد.  طراحی های این شرکت به روز و با  جدیدترین  مواد موجود در  دنیای  آکوستیک است.  این  مواد  این امکان را میدهد  تا با  مناسب ترین مصالح صدایی همگن و با زمان طنین متناسب  با استودیوهای رادیویی یا تلویزیونی ایجاد  کند.

طراحی و ساخت دربهای استودیویی

دربهای  ساخت  این شرکت  منحصربفرد  بوده و از جنس چوب  و با  طراحی و   تجارب متخصصان این شرکت ساخته  میشود.در ساخت  این دربها از چند  لایه ایزوله  کنننده  و جذب کننده و لایه های فلزی برای جلوگیری از  ورود وخروج صدا استفاده  میشود.دربها بصورت دو پاشنه ساخته میشود ودر ساخت آن ازبهترین و محکم ترین یراق آلات استفاده میشود.بد نه درب بصورت چرمی و متناسب با سفارش مشتری است.

اجرای کف کاذب رژی و کف اپوکسی استودیو 

از دیگر  مراحل ساخت استودیو  و  رژی  اجرای کف کاذب  و اپوکسی  است  که با  زبده ترین  شرکتهای  همکار و با  بهترین مواد  انجام میگیرد. این  کفها  که خود  قسمتی  از نمای استودیو نیز قرار میگیرند امکان داشتن طرح و رنگ متناسب با دکورهای  موجود  را دارند.

طراحی، مشاوره و ارایه خدمات فنی

طراحی، مشاوره و ارایه خدمات فنی، تامین تجهیزات و نصب و راه اندازی در کلیه پروژه های نورپردازی، برای کسب اطلاعات بیشتر، درخواست مشخصات، مشاوره ، نصب و راه اندازی ، ساخت ، درخواست خود را از طریق فرم ارسال پیام ، ارسال نمایید.