imagesاستودیویی: نورهای استودیویی با کلوین های متفاوت این امکان  را به نورپردازان  میدهد تا  علاوه بر نورپردازی مطابق با دوربینهای خود  از  داشتن پروژکتورهای با دوام  بیشتر و حرارت کمتر در استودیو استفاده بهتری ببرند. نورهای  استودیویی با توان های متفاوت امکان نورپردازی در فاصله های مختلف را  میسر میکند. این نورها  با ماهیت گرم و سرد  امکان ایجاد  فضایی  مطابق با طراحی نورپردازان را  فراهم می سازد. بعلاوه  حرارت کم ایجاد شده توسط نورهای  LED  مسائل جانبی سیستم خنک کننده  و متعاقب آن نویز ناشی از این سیستم ها  را نیز بدنبال نخواهد داشت.

محیط بیرونی

 

محیط بیرونی- صنعتی :کارگاهها و کارخانجات تولیدی با وسعت بالا همواره از جهت حفاظتی  نیاز به نور مناسب در شب هستند .  اگرچه دوربینهای  حفاظتی برای  این  منظور بکار  گرفته  میشوند  ولی   این دوربنها  با نور مناسب  شب  کارایی  بسیار بیشتر و دقت  در جزییات حفاظتی  بهتری خواهند  داشت.نورهای محیطی  شب علاوه  بر پوشش نوری  بهتر در حفاظت  مکان  راه  کار مناسب  تبلیغات  محیطی  نیز هستند.این  نورپردازی شب استفاده از نورهای رنگی موضعی  برروی  لوگوی  کارخانه  جلوه و معرفی محل را  در شب دو چندان میکند.

محیط بیرونی –جاده ها و تونلها :جاده ها و تونلها از مراکزی بوده که همواره  مد نظر این شرکت  قرار  دارد و در این رابطه  تولیدات خاص این مکانها را پیشنهاد داده. این نورها  که معمولا  از بلندی ۲/۴  پرتاب نور دارند بخوبی قابل استفاده در ارتفاع  بلند  تونلها هستند.

محیط بیرونی- پارکها وفضاهای شهری:  نورهای   پیشنهادی  این  شرکت علاوه بر تامین نور پارکها و فضای سبز  قابلیت این را دارد  تا متناسب با بدنه های ایستاده و یا تیرکهای عمودی  زیبایی بصری مناسبی نیز ایجاد کند. نورهای رنگی تولیدی این شرکت  قابلیت  ایجاد  آمبیانس های  نوری متفاوت را  در فضاهای مختلف اعم ازپلها بناها گذرگاههای شهری  تابلوهای تبلیغاتی و… دارد.

محیط بیرونی – ورزشی : با افزایش روز افزون  پارکهای محله ای  و  زمینهای بازی موجود در محلات این شرکت بر آن  شد تا  نورهای محیطی خاص زمینهای ورزشی را نیز تولید کند. این  نورها با ماهیت گرم  و سرد علاوه  بر فراهم آوردن امکان بازی در شب جلوه خاصی نیز به  محیطهای ورزشی میدهد.

محیط بیرونی – مسکونی:در نورپردازی ساختمانهای مسکونی بیشتر داخل ساختمان مد نظر قرار میگیرد و به نمای بیرونی کمتر توجه میشود چند سالی است  سازندگان  برجها و ساختمانهای  مسکونی  این مهم  را مد نظر قرار داده اند  تا جلوه و زیبایی   دو چندان  به ساخته  های خود بددهند. به همین منظور  ساخت  نورهای کوچک و مخفی  در دستور کار این شرکت  قرار گرفت. ایجاد جلوه های نوری  بسیار زیبا در  پنجره ها وبالکنها و مصرف بسیار پایین از خصوصیات این نورها  است.طوری که  یک ساختمان  ۱۰ طبقه مصرفی پایینتر  از یک لامپ ۱۰۰ واتی را خواهد داشت.در این رابطه پلاکهای LED   در ساختمانها یکی از پرمصرف ترین نمونه های کاربرد   LED   در مجتمع های است.این تابلوها که با رنگها و اندازه های متفاوت  ساخته میشوند  پلاک ساختمان را بصورت اعداد انگلیسی یا فارسی نشان میدهد و در هنگام شب جلوه ویژه ای دارد.

محیط درونی

 

محیط داخلی –تجاری: انواع نورهای رنگی متفاوت این شرکت بخوبی جوابگوی  سلیقه های مختلف  در کاربردهای  متفاوت است.یکی از این کاربردها  پوشش نوری خاص در مراکز تجاری بخصوص   ویترینهای مراکز خرید همچون  طلافروشیها است. دراین ویترینها با  بهره گیری از لنزهای  متفاوت و ایجاد نورهای موضعی جلوه قابل توجهی  به  جواهرات داده میشود.

محیط داخلی –صنعتی :نورهای  تولیدی این شرکت این امکان را به صاحبان کارخانجات و  کارگاههای تولیدی میدهد تا با استفاده از نورهای  LED  با توانهای متفاوت روشنایی  عمومی و یا موضعی را بر روی دستگاههای خود داشته باشند. استفاده از این نورهای با بازدهی بالا این امکان را به صاحبان صنایع میدهد تا علاوه بر عمر طولانی تر در وسایل روشنایی خود از  میزان مصرف و هزینه پا یین تری در تولیدنیز برخوردار شوند.

محیط داخلی-ورزشی:یکی از انواع تولیدات نوری  این شرکت ساخت  نورهای ضد آب  است که با ایزولاسیون بالای  رطوبتی ساخته میشوداین نورها که با توانهای  متفاوت و در ابعاد گوناگون  ساخته  میشوند مناسب استفاده  در مجموعه استخرها جکوزی  ویا حتی در سونا هست.عایقهای رطوبتی این نورها به گونه ای است که از نفوذ هر گونه  رطوبت و یا ایجاد تعریق در داخل  نور جلوگیری کند.انواع دیگر این نورها در دیگرسالنهای ورزشی نیز بخوبی  قابل استفاده هستند.

محیط داخلی- مسکونی: نورهای مورد استفاده در اماکن مسکونی اعم از  هالوژنی  LED  نواری LED   نورهای موضعی LED  ین امکان رادر اختیار  معماران وطراحان فضاهای داخلی قرار میدهد تا بتوانند با بهره گیری از نورهای  مختلف و یا حتی رنگی جدیدترین  و مدرن ترین طراحی های روز را در خانه های ایرانی بکارگیرند.

محیط داخلی – استودیویی : نورهای استودیویی با کلوین های متفاوت این امکان  را به نورپردازان  میدهد تا  علاوه بر نورپردازی مطابق  با دوربینهای خود  از  داشتن پرژکتورهای با دوام  بیشتر و حرارت کمتر در استودیو استفاده  بهتری  ببرند. نورهای  استودیویی  با  توان های متفاوت  امکان نورپردازی در فاصله های مختلف را  میسر میکند. این نورها  با  ماهیت  گرم و سرد  امکان ایجاد  فضایی  مطابق با طراحی نورپردازان را  فراهم می سازد. بعلاوه  حرارت کم ایجاد شده   توسط نورهای   LED   مسائل جانبی  سیستم خنک کننده  و متعاقب  آن  نویز ناشی از این سیستم ها  را نیز بدنبال  نخواهد داشت.

محیط داخلی- بقاع متبرکه: فراهم نمودن فضای نوری  روحا نی  در بقاع  متبرکه همواره دغدغه متولیان این اماکن  است.این  شرکت  سعی  دارد با بهره گیری از تجارب  نورپردازان  صدا و سیما و با استفاده  از نورهای رنگی LED  ساخت این شرکت فضای نوری روحانی  و مذهبی دراین اماکن  ایجاد کند.

نورهای LED ساخت این شرکت با بهره گیری از طیف  وسیع نوری ایجاد شده در  LED امکان وسیعی را در اختیار نورپردازان  قرار میدهد تا بتوانند نورهای عمومی و  موضعی را در در نقاطی همچون محراب  کتیبه ها  شبستان و… طراحی کنند.

نورهای پیشنهادی

 

این  شرکت توانایی این  را  دارد  تا مطابق  با نیاز مشتری و یا  برطبق  وسایل  پیشنهادی آنها از جمله  وسایل ابزار دقیق همچون میکروسکوپها  و یا  ابزار برش و… طراحی جدیدی  را انجام دهد.این طراحی علاوه بر اینکه سعی میکند تا محیط  نوری  مناسب از نظر شدت و کلوین  ایجاد کند  ظاهر و زیبایی ابزار را  نیز حفظ میکند.